Spor Toto BAL Kuraları Çekildi

Spor Toto BAL Kuraları Çekildi ASKF

     2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi, İstanbul'da yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi'nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi, ASKF Başkanımız Mehmet KAYA’ nın  yanı sıra Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden kulüp temsilcileri katıldı.

    TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şunları söyledi: " Spor Toto Bölgesel Amatör Lig bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Türkiye'nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 80 ilde oynanması, Türkiye'yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de 2018-2019 Sezonu'nuntüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum."

    İlimiz adına  11. Grupta mücadele edecek  Tekirdağ spor , Çerkezköy 1911 spor ve  Çorlu spor 1947  takımlarımıza başarılar dileriz.