Cezalı Oyuncular

Oyuncu Adı
Kategori / Takım
Ceza Başlama
Ceza Bitiş
Ceza Süre
Devreden Ceza

İlkem ALGIR
U 17 Ligi C Grubu / Çukuryurt Spor
15.2.2014
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Mert ÇETİN
1. Amatör B Grubu / Saray Belediye Spor
23.3.2013
28.2.2019
7 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Göksel YILMAZ
1. Amatör A Grubu / Aşağı Sevindikli Spor
27.5.2012
28.2.2019
4 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Sezai ÜNAL
2. Amatör A Grubu / Kozyörük Spor
27.5.2012
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Semih BAYAR
1. Amatör A Grubu / Aşağı Sevindikli Spor
3.6.2012
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Gökhan GÖK
1. Amatör A Grubu / Aşağı Sevindikli Spor
26.5.2013
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Kamuran ÖZEN
1. Amatör B Grubu / Fevzipaşa Spor
12.1.2014
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Şahan ÖZTÜRK
U 17 Ligi B Grubu / Ergene Belediye Spor
15.3.2014
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Uğur KOZALAK
2. Amatör A Grubu / Eriklice Zeytin Spor
4.5.2014
28.2.2019
8 Maç Müsabakalardan Men
4 Maç


Uğur Can DOKUMACI
2. Amatör B Grubu / Paşaalan Spor
25.5.2014
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Görkem Ege ARICAN
1. Amatör B Grubu / 1461 Karadeniz Spor
28.12.2014
28.2.2019
10 Maç Müsabakalardan Men
5 Maç


Can Muhammet KOÇAK
U 16 Ligi C Grubu / Çerkezköy 1923 Gençlik Spor
11.4.2015
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Saim DURMUŞ
U 16 Ligi C Grubu / Karaağaç Gençlik Spor
18.4.2015
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Erdal TAŞIYAN
U 16 Ligi A Grubu / Aydoğdu Gençlik Spor
23.4.2015
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Mert Ege BAYDAR
U 16 Ligi B Grubu / Çorlu Fener Spor
25.4.2015
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Serhat İŞÖZÜ
U 16 Ligi C Grubu / Kapaklı Kartal Spor
25.4.2015
28.2.2019
4 Maç Müsabakalardan Men


Deniz YILMAZ
2. Amatör C Grubu / Çorlu Kore Spor
17.5.2015
28.2.2019
5 Maç Müsabakalardan Men
4 Maç


Emre ARI
1. Amatör B Grubu / Fevzipaşa Spor
27.12.2015
28.2.2019
17 Maç Müsabakalardan Men
13 Maç


Özkan DURMAZ
1. Amatör A Grubu / Aydoğdu Gençlik Spor
17.1.2016
28.2.2019
4 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Onur GONCA
U 14 Ligi B Grubu / Vakıflar Güven Spor
26.3.2016
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Murat GÜMÜŞ
Süper Amatör Lig / Çorlu Gençlerbirliği Spor
17.4.2016
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Özcan ÇATAL
U 15 Ligi A Grubu / Muratlı Belediye Spor
24.12.2016
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


İsmail MAVİLİ
1. Amatör A Grubu / Akçeşme Spor
22.1.2017
28.2.2019
5 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Mehmet YAMAN
U 19 Ligi C Grubu / Sağlık Spor
4.3.2017
28.2.2019
9 Maç Müsabakalardan Men
8 Maç


Soner ÖZKAÇMAZ
U 19 Ligi D Grubu / Çerkezköy 1911 Spor
8.4.2017
28.2.2019
2 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Hasan DAVULCU
U 19 Ligi D Grubu / Çerkezköy 1911 Spor
8.4.2017
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Armağan URCAN
2. Amatör B Grubu / Lahana Köyü Yeşilova spor
30.4.2017
28.2.2019
5 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Muharrem ÖNDER
2. Amatör D Grubu / Samsunlular Yaşar Doğu Spor
7.5.2017
12.3.2018
7 Maç Müsabakalardan Men


Nuri IŞIK
2. Amatör E Grubu / Karaağaç Köyü Spor
14.5.2017
28.2.2019
5 Maç Müsabakalardan Men
4 Maç


Mehmet GÜLTEKİN
2. Amatör B Grubu / Şalgamlı Gençlik spor
21.5.2017
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Mustafa KARAN
2. Amatör B Grubu / Şalgamlı Gençlik spor
21.5.2017
26.2.2018
2 Maç Müsabakalardan Men


Enver GÜNDOĞAN
2. Amatör B Grubu / Şalgamlı Gençlik spor
21.5.2017
5.3.2018
3 Maç Müsabakalardan Men


Burak ÇIKMAN
2. Amatör B Grubu / Şalgamlı Gençlik spor
21.5.2017
5.3.2018
3 Maç Müsabakalardan Men


Mustafa TURAN
2. Amatör D Grubu / Kızılpınar Uzay spor
21.5.2017
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Sercan ÖZER
2. Amatör E Grubu / Güngörmez Spor
21.5.2017
26.2.2018
3 Maç Müsabakalardan Men


Aycan DURSUN
2. Amatör A Grubu / Kazandere spor
28.5.2017
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Caner KAPLAN
2. Amatör C Grubu / Yıldız Gençlik Spor
28.5.2017
2.4.2018
8 Maç Müsabakalardan Men


Ercan ACAR (Ant)
U 12 Ligi C Grubu / Çorlu Gücü Spor
3.6.2017
4.3.2018
3 Ay + 6 Ay Hak Mahrumiyeti


Kadir MERCAN
2. Amatör C Grubu / Ahimehmet Gençlik Spor
4.6.2017
26.2.2018
3 Maç Müsabakalardan Men


Emre NOSEL
U 12 Ligi D Grubu / Küçük Yoncalı Spor
1.7.2017
28.2.2019
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Ege Başar ÖZTÜRK
U 11 Miniminikler Şenliği B Grubu / Çorlu Fener Spor
6.7.2017
28.2.2019
3 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Ömer ŞENTÜRK(Ynt)
U 11 Miniminikler Şenliği B Grubu / Trakya Atletik spor
4.7.2017
28.2.2018
11 Gün Hak Mahrumiyeti


Gökmen OLÇAY-978933
1. Amatör B Grubu / Çorlu Spor
8.10.2017
31.12.2018
15 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Göktuğ ŞENSOY - 2536574
U 19 Ligi A Grubu / Tekirdağ spor
4.11.2017
31.12.2018
5 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Celal ŞAHİN - 2574552
U 19 Ligi A Grubu / Muratlı Halk Eğitimi Spor
4.11.2017
31.3.2018
10 Maç Müsabakalardan Men
8 Maç


Ömer DAĞ - 2646515
U 15 Ligi A Grubu / Malkara 14 Kasım spor
11.11.2017
31.12.2018
6 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Kenan ÇİFTÇİ - 2597176
U 19 Ligi C Grubu / Çerkezgücü spor
18.11.2017
31.12.2018
6 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Ahmet Emre BÜYÜK - 884251
1. Amatör A Grubu / Eriklice Zeytin Spor
26.11.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Emre GÜRCÜ - 2553098
U 19 Ligi B Grubu / Yıldız Gençlik Spor
25.11.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Ümit AS - 2526873
1.Amatör C Grubu / Tekirdağ Marmara spor
3.12.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Talha NAZLI - 2607435
U 19 Ligi A Grubu / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
9.12.2017
31.12.2018
2 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Galip İŞSEVEN-2600649
U 19 Ligi A Grubu / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
9.12.2017
31.12.2018
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Onur EVİRGEN-2606919
U 19 Ligi A Grubu / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
9.12.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
3 Maç


Semih BEKTAŞ - 2507444
1. Amatör A Grubu / Tekirdağ Kartal Spor
17.12.2017
31.12.2018
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Kadem YILMAZ - 336430
1.Amatör C Grubu / Tekirdağ Marmara spor
17.12.2017
31.12.2018
5 Maç Müsabakalardan Men
5 Maç


Sinan DİŞÇİ - 2541709
1.Amatör C Grubu / Ergene Kırkgöz Gençlik Spor Kulübü
17.12.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
4 Maç


Erdi KOYUNCU - 2501886
1.Amatör C Grubu / Ergene Kırkgöz Gençlik Spor Kulübü
17.12.2017
31.12.2018
2 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Tamer KARADEMİR - 907342
1.Amatör C Grubu / Çerkezgücü spor
17.12.2017
31.12.2018
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Ferhat YILMAZ - 2590063
1.Amatör C Grubu / Çerkezgücü spor
17.12.2017
31.12.2018
1 Maç Müsabakalardan Men
1 Maç


Mehmet Kağan ÇINAR - 2562513
U 19 Ligi A Grubu / Tekirdağ spor
22.12.2017
31.12.2018
3 Maç Müsabakalardan Men
2


Emirhan KAYNAK - 2622710
U 19 Ligi C Grubu / Çorlu Fener Spor
23.12.2017
31.12.2018
3 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Turkay GÖROĞLU-935184
1. Amatör B Grubu / Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor
31.12.2017
31.12.2018
4 Maç Müsabakalardan Men
2 Maç


Adil ZÜMBÜL (Ant)
1. Amatör B Grubu / Vakıflar Güven Spor
31.12.2017
2.3.2018
60 Gün Hak Mahrumiyeti


Ali DEĞİRMENCİ - Antrenör
U 16 Ligi A Grubu / Karadeniz Gençlik Spor
6.1.2018
8.3.2018
60 Gün Hak Mahrumiyeti


Nevzat AKSAKA (Ant)
Süper Amatör Lig / Çorlu Kültür Spor
21.1.2018
7.4.2018
75 Gün Hak Mahrumiyeti


Muhammad ARSLAN -2593566
U 14 Ligi D Grubu / Büyük Yoncalı Spor
27.1.2018
11.3.2018
5 Maç Müsabakalardan Men


İsmail BALBAY - 2595389
U 16 Ligi A Grubu / Tekirdağ spor
3.2.2018
25.2.2018
2 Maç Müsabakalardan Men


Devran ARSLAN - 2612359
U 16 Ligi A Grubu / Çorlu Fener Spor
3.2.2018
25.2.2018
2 Maç Müsabakalardan Men


Recep DENİZ (Ynt)
Süper Amatör Lig / Sağlamtaş Spor
4.2.2018
6.5.2018
90 Gün Hak Mahrumiyeti


Salim PELİT (Ynt)
2. Amatör C Grubu / Çorlu Fener Spor
11.2.2018
27.2.2018
15 Gün Hak Mahrumiyeti