24.06.2024 ile 1.07.2024 Arası Haftalık Maç Programı

LİG KATEGORİ
TARİH
SAAT
TAKIMLAR
SAHA
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
16:00
Çerkezgücü spor / Fevzipaşa Spor
Kapaklı Sahası
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
24.06.2024
16:00
Kapaklı Spor / Saray İstiklal spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
24.06.2024
17:00
Atletik Yıldız spor / Şarköy Spor
Karadeniz 2 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
17:00
Çorlu Esentepe Spor / Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
24.06.2024
17:15
Kapaklı Kartal Spor / Tekirdağ Marmara spor
Saray Şehir Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
17:30
Karaağaç Spor / Kapaklı Site Spor
Kapaklı Sahası
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
24.06.2024
18:15
Marmara Ereğlisi Belediye Spor / Aslan Yıldız spor
Karadeniz 2 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
18:15
Sağlık Spor / Çorlu Altınoran spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
24.06.2024
18:30
Fevzipaşa Spor / Kapaklı Site Spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
24.06.2024
18:30
Büyük Yoncalı Spor / Saray Belediye spor
Saray Şehir Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
19:00
Çerkezköy 1923 Gençlik Spor / Kapaklı Spor
Kapaklı Sahası
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
24.06.2024
19:30
Tekirdağ Yılmaz Spor Kulübü / Tekirdağ S.paşa Altınova Spor
Karadeniz 2 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
24.06.2024
19:30
Çorlu Güven Spor Kulübü / Çorlu Fener Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
24.06.2024
19:45
Çerkezgücü spor / Çataklı spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
24.06.2024
19:45
Küçük Yoncalı Spor / Saray Spor 1953
Saray Şehir Stadı Saray spor 1953 İhraç Oldu
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
25.06.2024
17:00
Çorlu Spor 1947 / Çorlu 59 Buçuk Spor Kulübü
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
25.06.2024
17:00
T.dağ Beden Eğitimi Set spor / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
25.06.2024
17:00
Tekirdağ Gücü spor / Tekirdağ spor
13 Kasım Sahası
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
25.06.2024
18:15
Büyük Çınarlı Spor / Akçeşme Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
25.06.2024
18:15
Kumbağ Spor / Tekirdağ İdman Yurdu Spor
13 Kasım Sahası
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
25.06.2024
18:15
Yeşiltepe Spor / Ergene Gençlik spor
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
25.06.2024
19:30
Çorlu Trakya Balkan Spor / Çorlu İdman Ocağı spor
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
25.06.2024
19:30
Kazandere spor / Süleymanpaşa Namık Kemal Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
25.06.2024
19:30
Tekirdağ Gündoğdu spor / 100. Yıl Spor
13 Kasım Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
26.06.2024
16:00
Kapaklı Site Spor / Çerkezköy 1923 Gençlik Spor
Kapaklı Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği D Grubu
26.06.2024
16:00
Yeşiltepe Spor / Sağlık Spor
Sağlık Mahallesi 2 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği A Grubu
26.06.2024
16:00
Süleymanpaşa Namık Kemal Spor / Tekirdağ spor
13 Kasım Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği C Grubu
26.06.2024
16:00
Çorlu Trakya Balkan Spor / Çorlu İdman Ocağı spor
General Basri Saran Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği B Grubu
26.06.2024
17:00
Tekirdağ Gündoğdu spor / Akçeşme Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği A Grubu
26.06.2024
17:15
Tekirdağ S.paşa Altınova Spor / Kazandere spor
13 Kasım Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği D Grubu
26.06.2024
17:15
Aşağı Sevindikli Spor / Ergene Gençlik spor
Sağlık Mahallesi 2 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği C Grubu
26.06.2024
17:15
Çorlu Altınoran spor / Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor
General Basri Saran Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
26.06.2024
17:15
Kapaklı Spor / Taşkıranlar Samsungücü spor
Kapaklı Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği B Grubu
26.06.2024
18:15
Atletik Yıldız spor / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği C Grubu
26.06.2024
18:30
Marmara Ereğlisi Belediye Spor / Çorlu Spor 1947
General Basri Saran Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği D Grubu
26.06.2024
18:30
Çorlu 59 Buçuk Spor Kulübü / Ergene Gençlerbirliği Spor
Sağlık Mahallesi 2 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
26.06.2024
18:30
Çataklı spor / Çerkezgücü spor
Kapaklı Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği A Grubu
26.06.2024
18:30
Büyük Çınarlı Spor / Malkara 14 Kasım spor
13 Kasım Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği B Grubu
26.06.2024
19:30
Aslan Yıldız spor / T.dağ Beden Eğitimi Set spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği C Grubu
26.06.2024
19:45
Çorlu Esentepe Spor / Çorlu Fener Spor
General Basri Saran Stadı
U 11 Miniminikler Şenliği A Grubu
26.06.2024
19:45
Tekirdağ Gücü spor / 100. Yıl Spor
13 Kasım Sahası
U 11 Miniminikler Şenliği D Grubu
26.06.2024
19:45
Muratlı Halk Eğitimi Spor / Çorlu Yıldırım Spor Kulübü
Sağlık Mahallesi 2 Nolu Saha
U 11 Miniminikler Şenliği E Grubu
26.06.2024
19:45
Fevzipaşa Spor / Karaağaç Spor
Kapaklı Sahası
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
27.06.2024
17:00
100. Yıl Spor / Kumbağ Spor
13 Kasım Sahası
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
27.06.2024
17:00
Tekirdağ S.paşa Altınova Spor / Marmara Ereğlisi Belediye Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
27.06.2024
17:00
Ergene Gençlik spor / Çorlu Trakya Balkan Spor
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
27.06.2024
17:00
Çorlu Fener Spor / Sağlık Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
27.06.2024
17:00
Saray Belediye spor / Kapaklı Kartal Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
27.06.2024
18:00
Kapaklı Site Spor / Çerkezgücü spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
27.06.2024
18:15
Küçük Yoncalı Spor / Büyük Yoncalı Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
27.06.2024
18:15
Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor / Çorlu Güven Spor Kulübü
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
27.06.2024
18:15
Şarköy Spor / Tekirdağ Yılmaz Spor Kulübü
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
27.06.2024
18:15
Çorlu 59 Buçuk Spor Kulübü / Yeşiltepe Spor
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
27.06.2024
18:15
Tekirdağ spor / Tekirdağ Gündoğdu spor
13 Kasım Sahası
U 12 Minikler Şenliği A Grubu
27.06.2024
19:30
Tekirdağ İdman Yurdu Spor / Tekirdağ Gücü spor
13 Kasım Sahası
U 12 Minikler Şenliği D Grubu
27.06.2024
19:30
Çorlu İdman Ocağı spor / Çorlu Spor 1947
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği C Grubu
27.06.2024
19:30
Aslan Yıldız spor / Atletik Yıldız spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği E Grubu
27.06.2024
19:30
Çorlu Altınoran spor / Çorlu Esentepe Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
27.06.2024
19:30
Tekirdağ Marmara spor / Kapaklı Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
27.06.2024
19:30
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor / Çerkezköy 1923 Gençlik Spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
28.06.2024
17:00
Akçeşme Spor / Kazandere spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
28.06.2024
18:15
Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor / Büyük Çınarlı Spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği B Grubu
28.06.2024
19:30
Süleymanpaşa Namık Kemal Spor / T.dağ Beden Eğitimi Set spor
Karadeniz 1 Nolu Saha
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
29.06.2024
17:00
Kapaklı Spor / Saray Belediye spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
29.06.2024
18:00
Çataklı spor / Kapaklı Site Spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
29.06.2024
18:15
Kapaklı Kartal Spor / Büyük Yoncalı Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
29.06.2024
19:30
Saray İstiklal spor / Küçük Yoncalı Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
29.06.2024
19:30
Fevzipaşa Spor / Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
2.Amatör Play Off Grubu
30.06.2024
17:00
Taşkıranlar Samsungücü spor / Yavuz Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
2.Amatör Play Off Grubu
30.06.2024
17:00
Aydoğdu Gençlik Spor / Güngörmez Spor
General Basri Saran Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
1.07.2024
17:00
Küçük Yoncalı Spor / Kapaklı Kartal Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
1.07.2024
18:00
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor / Çerkezgücü spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
1.07.2024
18:15
Büyük Yoncalı Spor / Kapaklı Spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği G Grubu
1.07.2024
19:30
Tekirdağ Marmara spor / Saray İstiklal spor
Saray Şehir Stadı
U 12 Minikler Şenliği F Grubu
1.07.2024
19:30
Çerkezköy 1923 Gençlik Spor / Fevzipaşa Spor
Çerkezköy Bld. 100.Yıl Stadı