23.4.2018 ile 30.4.2018 Arası Haftalık Maç Programı

LİG KATEGORİ
TARİH
SAAT
TAKIMLAR
SAHA
U 17 Ligi A Grubu
23.4.2018
15:00
Akçeşme Spor / Kazandere spor
13 Kasım Sahası - Saati değişti.
U 17 Ligi A Grubu
23.4.2018
15:00
Yavuz Spor / Şarköy Spor
13 Kasım Sahası - Yavuz spor ligden çekildi.
U 17 Ligi B Grubu
23.4.2018
15:00
Çorlu Fener Spor / Tekirdağ Büyükşehir Gençlik Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 17 Ligi D Grubu
23.4.2018
15:00
Kapaklı Site Spor / Saray Belediye Spor
Kapaklı Sahası
U 17 Ligi D Grubu
23.4.2018
15:00
Tekirdağ Marmara spor / Kapaklı Spor
Saray Sahası
U 17 Ligi D Grubu
23.4.2018
15:00
Kızılpınar spor / Çerkezgücü spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 17 Ligi B Grubu
23.4.2018
17:00
Karadeniz Gençlik Spor / Aşağı Sevindikli Spor
13 Kasım Sahası
U 17 Ligi C Grubu
23.4.2018
17:00
Çerkezköy 1923 Gençlik Spor / 2016 Aslan spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 17 Ligi C Grubu
23.4.2018
17:00
Çorlu Spor / Çerkezköy Doğan Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 17 Ligi A Grubu
23.4.2018
19.00
Tekirdağ spor / Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor
13 Kasım Sahası
U 17 Ligi A Grubu
25.4.2018
18:30
Kazandere spor / Tekirdağ spor
13 Kasım Sahası
U 13 Ligi B Grubu
28.4.2018
10:00
Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor / Kazandere spor
13 Kasım Sahası
U 13 Ligi E Grubu
28.4.2018
11:00
Çerkezköy Doğan Spor / Çerkezköy 1911 Spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 13 Ligi B Grubu
28.4.2018
11:30
Karadeniz Gençlik Spor / Tekirdağ S.paşa Altınova Spor
13 Kasım Sahası
U 13 Ligi C Grubu
28.4.2018
12:00
Çorlu Fener Spor / Çorlu Spor 1947
Ahmet Taner Kışlalı Sahası
U 13 Ligi F Grubu
28.4.2018
12:00
Kapaklı Kartal Spor / Kapaklı Başakşehir Koleji Gençlik ve spor
Kapaklı Sahası
U 13 Ligi F Grubu
28.4.2018
13:00
Büyük Yoncalı Spor / Kapaklı Spor
Saray Sahası
U 13 Ligi A Grubu
28.4.2018
13:00
Şarköy Spor / Tekirdağ Yılmaz Spor Kulübü
Şarköy Sahası
U 13 Ligi B Grubu
28.4.2018
13:00
Yavuz Spor / Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor
13 Kasım Sahası
U 17 Ligi C Grubu
28.4.2018
13:00
Çerkezköy 1923 Gençlik Spor / Çerkezköy Doğan Spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 17 Ligi C Grubu
28.4.2018
14:00
Çorlu Spor / Yıldız Gençlik Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 13 Ligi D Grubu
28.4.2018
14:00
59 Buçuk Spor Kulübü / Yeşiltepe Spor
Ahmet Taner Kışlalı Sahası
U 13 Ligi C Grubu
28.4.2018
14:00
Aşağı Sevindikli Spor / Muratlı Belediye Spor
Muratlı Sahası
U 13 Ligi F Grubu
28.4.2018
14:00
Kapaklı Site Spor / Tekirdağ Marmara spor
Kapaklı Sahası
U 13 Ligi E Grubu
28.4.2018
15:00
Fevzipaşa Spor / Çerkezköy 1923 Gençlik Spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 13 Ligi E Grubu
28.4.2018
15:00
Ergene Velimeşe Spor / Ergenegücü Ulaşspor
Ulaş Sahası
U 17 Ligi A Grubu
28.4.2018
15:00
Tekirdağ spor / Akçeşme Spor
13 Kasım Sahası - Saati değişti.
U 17 Ligi D Grubu
28.4.2018
15:00
Saray Belediye Spor / Çerkezgücü spor
Saray Sahası
U 17 Ligi B Grubu
28.4.2018
15:00
Karadeniz Gençlik Spor / Tekirdağ Büyükşehir Gençlik Spor
13 Kasım Sahası - T.dağ Büyükşehir spor ligden çekildi.
U 17 Ligi B Grubu
28.4.2018
16:00
Çorlu Fener Spor / Marmara Ereğlisi Belediye Spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
U 17 Ligi D Grubu
28.4.2018
16:00
Kapaklı Site Spor / Tekirdağ Marmara spor
Kapaklı Sahası
U 13 Ligi C Grubu
28.4.2018
16:00
Muratlı 1935 spor / Muratlı Halk Eğitimi Spor
Muratlı Sahası
U 13 Ligi D Grubu
28.4.2018
16:00
2016 Aslan spor / Demirkaya Yenice spor
Ahmet Taner Kışlalı Sahası
U 17 Ligi A Grubu
28.4.2018
17:00
Hürriyet Yıldız Gençlik ve Spor / Şarköy Spor
13 Kasım Sahası
U 17 Ligi D Grubu
28.4.2018
17:00
Kızılpınar spor / Kapaklı Spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi
U 13 Ligi A Grubu
29.4.2018
10:30
Büyük Çınarlı Spor / Tekirdağ spor
13 Kasım Sahası
U 13 Ligi A Grubu
29.4.2018
12:00
100. Yıl Spor / Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor
13 Kasım Sahası
2. Amatör C Grubu
29.4.2018
14:00
Çorlu Kore Spor / Çorlu Rumeli spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
2. Amatör B Grubu
29.4.2018
14:30
Karadeniz Gençlik Spor / Esen Spor
13 Kasım Sahası
2. Amatör B Grubu
29.4.2018
15:00
Ahimehmet Gençlik Spor / Ergene Gençlerbirliği Spor
Ergene Sahası
2. Amatör D Grubu
29.4.2018
15:00
Kapaklı Kartal Spor / Karaağaç Köyü Spor
Kapaklı Sahası
2. Amatör D Grubu
29.4.2018
15:00
Kızılpınar Uzay spor / Samsunlular Yaşar Doğu Spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi - Saati değişti.
2. Amatör A Grubu
29.4.2018
15:00
Muratlı Halk Eğitimi Spor / Tekirdağ İdman Yurdu Spor
Muratlı Sahası
2. Amatör A Grubu
29.4.2018
15:00
Şarköy Yıldız Gençlik ve spor / Şalgamlı Gençlik spor
Şarköy Sahası
2. Amatör A Grubu
29.4.2018
15:00
Çerkezmüsellim Spor Kulübü / Karacakılavuz Spor
Hayrabolu Sahası
2. Amatör C Grubu
29.4.2018
15:00
Tekirdağ Gençlik Gücü spor / Çorlu Fener Spor
M.Ereğlisi Sahası
2. Amatör D Grubu
29.4.2018
15:00
Küçük Yoncalı Spor / Güngörmez Spor
Saray Sahası
2. Amatör B Grubu
29.4.2018
16:30
Yavuz Spor / Kazandere spor
13 Kasım Sahası
2. Amatör C Grubu
29.4.2018
16:30
Paşaalan Spor / Demirkaya Yenice spor
Çorlu Bld.Şehir Stadı
2. Amatör D Grubu
29.4.2018
16:30
Fevzipaşa Spor / Kapaklı Başakşehir Koleji Gençlik ve spor
Ç.köy Bld.29 Ekim Spor Kompleksi - Fevzipaşa spor ligden çekildi.