Federasyonumuzun 13.Olağan Genel Kurul Toplantısını Yaptık

Federasyonumuzun 13.Olağan Genel Kurul Toplantısını Yaptık ASKF

   Federasyonumuzun 13.Olağan Genel Kurul Toplantısı 02 Eylül 2023 Cumartesi günü Mehmet KAYA Amatörler Evi Eğitim Salonu'nda yapıldı. Genel Kurula katılmaya hak kazanan 242 delegeden 202 delegenin katılımıyla gerçekleşen toplantının açılışı Başkan Mehmet KAYA tarafından yapıldı. Divan Başkanlığına Kocaeli ASKF Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Murat AYDIN, Başkan Yardımcılığına Tekirdağ Spor Kulübü Başkanı Ekrem DAŞDAN, Katipliklere Erkan AYDIN ve Berkant BEKTAŞ seçildiler.

     3 adayın kıyasıya yarıştığı kongrede 95 oy alan Mavi Listenin sahibi Ersan KARAMEHMETOĞLU ASKF Başkanı seçilirken, Sarı Liste sahibi Hilmi KILDIRAN 89 oy aldı, Beyaz Liste sahibi Kadir AKMAN ise 17 oyda kaldı. Seçimi kazanan Ersan KARAMEHMETOĞLU' nun listesinde Emin NEŞELİ, İsa KUNT, Özgür ÖZTÜRK, Mustafa ÖZKARA, Ersin SEVER, Gürol ŞENOL, Zeki SEZER, Süleyman UÇUN Yönetim Kurulu asil üyeliklerine seçildiler.

    Sonuçlar açıklandıktan sonra teşekkür konuşması yapan Başkan Ersan KARAMEHMETOĞLU, şuan itibariyle seçimler bitmiştir, ben listeme oy veren veya vermeyen tüm kulüplerin başkanı olucam, herkese eşit mesafede davranacağım dedi.

      Eski Başkan Mehmet KAYA söz alarak bu seçimin bir kaybedeninin olmadığını, kazananın Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri olduğunu, seçilen Başkan ve Yönetimi tebrik ettiğini, fikirlerinin talep edilmesi durumunda her zaman destek vereceğini belirtti.

      Toplantı sonunda Mehmet KAYA Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanlarına bir teşekkür plaketi sundu. Toplantımız sağlıklı bir şekilde sona erdi.