Genel Başkanımızın Acı Günün

Genel Başkanımızın Acı Günün ASKF

          Genel Başkanımız Mehmet KAYA’ nın eşi Döndü KAYA tedavi gördüğü hastanede dün hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 100. Yıl Mah. yeni sanayi sitesi camiinde kılınan  ikindi namazının  ardından  yeni şehir mezarlığında defnedildi.

 

          Cenazeye TASKK Genel Başkan ve TFF İcra Kurulu Üyesi  Ali DÜŞMEZ, Çanakkale ASKF Başkanı Dr. Firuz ERDİL, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Sedat BEKTAŞ, Çanakkale ASKF Genel Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin ACAR , Kırklareli ASKF Başkanı Hasan BAŞDEMİR , Tekirdağ Gençlik ve Spor Şube Müdürü  Abdulkerim KASAP, Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Hizm. Daire Başkanı Hacı ASLAN , Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Uz. Dr. Atakan EREN,  İl Futbol Temsilcimiz Zafer ÖGATLAR, TFFHGD Başkanı Dursun Ali YILMAZ TÜFAD Başkanı Abdullah EROĞLU, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyük Şehir Belediyesi Meclis Üyeleri , Kulüp Başkanları, Faal  Hakem ve  Gözlemciler , Faal Olmayan eski Hakem ve Gözlemciler ,  Tertip Komitesi Üyeleri, sporcular  Merhumun birlikte çalıştığı mesai arkadaşları  , Tarım İl Müdürlüğü personeli  katıldılar.  

           

            Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hazan Kadir KARDAŞ ise programları nedeni ile katılamayarak çelenk gönderdiler.

 

            Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

 

 

             Yönetim Kurulu